Haber Tahtası

SPOR

ABD'de polis şiddetini protesto eden sporcuya ölüm tehdidi

abdde-polis-siddetini-protesto-eden-sporcuya-olum-tehdidi ABD'de siyahi vatandaşlara uygulanan muameleyi, karşılaşma öncesinde ulusal marşlarda ayağa kalkmayarak protesto eden Amerikan futbolu oyuncusu Kaepernick, ölüm tehditleri aldığını açıkladı.

ABD zirvedeki yerini korudu

abd-zirvedeki-yerini-korudu 2016 Rio Olimpiyat Oyunları'nda madalya mücadelesinin yaşandığı dokuzuncu gün sonunda ABD, genel sıralamada liderliğini sürdürdü.

ABD, Kostarika karşısında farka koştu! .

abd-kostarika-karsisinda-farka-kostu-- ABD, ev sahibi olduğu Copa America 2016'da ilk galibiyetini Chicago'da oynanan maçta 4-0 gibi farklı bir skorla Kostarika karşısında aldı..

Fenerbahçeli basketbolcu'dan ABD polisine dava

fenerbahceli-basketbolcudan-abd-polisine-dava ntic'in, geçen yıl ABD'de yaşadığı bir olay nedeniyle New York Polis Teşkilatı'na 25 milyon dolar tazminat davası açtığı iddia edildi.

Salih Dursun'un kırmızı kartı ABD basınında

salih-dursunun-kirmizi-karti-abd-basininda Trabzonsporlu oyuncu Salih Dursun'un takımının Galatasaray ile oynadığı maçta, hakem Deniz Ateş Bitnel'e kırmızı kart göstermesi, ABD basınında da yankı uyandırdı.

Andretti: Haas, Amerika’nın Formula 1’e olan ilgisini arttıracak

andretti-haas-amerikanin-formula-1e-olan-ilgisini-arttiracak Eski dünya şampiyonu Mario Andretti, Haas’ın, Amerika’da Formula 1’e olan ilgiyi arttıracğaı görüşünde.

Pirlo iddialı konuştu! "Amerika'ya..."

pirlo-iddiali-konustu-amerikaya New York City, İtalyan yıldız Andrea Pirlo'yu basına tanıttı. "Amerika'ya turist olarak gelmedim" diyen Pirlo, kendisini geliştirmeye devam edeceğini söyledi